Strona główna Portale internetowe Internetowy Portal Informacyjny
Portal Informacyjny PDF Drukuj artykuł

 

Internetowy Portal Informacyjny

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 15.10.2015r. uruchomiony został Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego w Biskupcu (zwany Portalem Informacyjnym).

Jest to serwis, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i prokuratorom dostępu do informacji o stanie spraw i o czynnościach podejmowanych w sprawie, jakie znajdują się w oprogramowaniu wspomagającym biurowość sądową w sprawach rozpoznawanych przed Sądem Apelacyjnym w Białymstoku i sądach mu podległych.

Aby zostać użytkownikiem Portalu Informacyjnego, należy zarejestrować się wypełniając „Wniosek o rejestrację konta”, który jest dostępny na stronie głównej serwisu pod adresem: https://portal.bialystok.sa.gov.pl

Następnie należy udać się do Sekretariatu Wydziału Sądu Rejonowego w Biskupcu, gdzie nastąpi weryfikacja danych, poprzez porównanie danych podanych we wniosku z ważnym dokumentem tożsamości, a w przypadku profesjonalnego pełnomocnika również z legitymacją potwierdzającą wykonywanie zawodu prawniczego. Weryfikacja danych kończy się aktywacją konta oraz wydrukowaniem potwierdzenia założenia konta zawierającego login i hasło, które otrzymuje użytkownik.

Zasady funkcjonowania i warunki korzystania z Portalu Informacyjnego  szczegółowo określa Regulamin, opublikowany na stronie : https://portal.bialystok.sa.gov.pl/zarzadzenia;

Zarządzenie z dnia 16-07-2021 r. w sprawie udostępniania danych za pośrednictwem Portalu Informacyjnego

Zarządzenie w sprawie udostępniania danych za pośrednictwem Portalu Informacyjnego

 

 


Pokaż/ukryj stopkę artykułu.
 

Czy chcesz wypełnić ankietę satysfakcji klienta ??.

Tak Nie